Stowarzyszenie Studentów BEST PŁ działa aktywnie przy Politechnice Łódzkiej od 1998 roku. Przez ten czas zrzeszamy setki ambitnych, ciekawych świata studentów nie bojących się nowych wyzwań.

Politechnika Łódzka

Naszą Wizją jest Empowered diversity! Czyli rozumienie i szanowanie różnych kultur, uczenie się od siebie nawzajem. Wielokulturowość grupy pomaga wykorzystać pełen potencjał studentów.

Staramy się ją osiągnąć poprzez naszą Misję: Developing students!

Czyli rozwinięcie zdolności do pracy w środowiskach zróżnicowanych kulturowo. Indywidualny rozwój - wspieranie działań studentów, aby mogli wykorzystać w pełni swoje zdolności.

wizja
zarzadzanie

Przez organizowanie naszych projektów (nie tylko lokalnych, ale również międzynarodowych) mamy możliwość rozwoju w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, logistyki, marketingu czy pozyskiwania funduszy. Jednak cały czas pamiętamy o tym, że nadal jesteśmy studentami, przez co również poświęcamy czas na poznawanie ludzi i kultur nie tylko z innych grup lokalnych w Polsce, ale również w całej Europie.

To wszystko znajduje odzwierciedlenie w naszych pięciu wartościach:

  • Fun
  • Friendship
  • Flexibility
  • Improvement
  • Learning

Podczas każdego projektu przyświeca nam połączenie trzech środowisk: studenckiego, akademickiego oraz biznesowego.

Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o działalności międzynarodowej naszej organizacji zachęcamy do kliknięcia w przycisk poniżej.

przyjaciele